همه روزه حتی ایام تعطیل پاسخگویی 24ساعته

09396119696 نماد اعتماد

بانک های اطلاعات شماره موبایل

بانک های اطلاعات شماره موبایل

صاحب امتیاز: نینا محمودزاده

این رسانه ، چهارمین مجموعه از سری وبسایتهای بانک اطلاعات است که درباره شماره موبایل ها ، از جانب ما راه اندازی گردیده .

درباره ما و فعالیتهای ما ، چگونگی تهیه بانک اطلاعات و روزآمدسازی شماره موبایل های موجود ، موضوعاتی را یادآور میشویم که بصورت چند پرسش و پاسخ از سوی مشتریان قابل ذکر است :

بانک اطلاعاتی شماره موبایل شما با چه روشی و از چه منابعی استحصال شده ؟

درباره بانک موبایل ، منبعی مورد نظر ما بوده که توانمندی ارسال آپدیت ها و همچنین جنبه حقیقی و حقوقی مشخصی داشته باشد . بانک های اطلاعات و شماره های موبایل ، مطالبی نیستند که هر کسی توانایی تدوین آنها را در خود ببیند . هستند بسیاری که با موقعیت کاری خود ، شماره و اطلاعات گوناگون را در اختیار ما قرار میدهند . درباره رابطه ما با چنین افرادی ، همیشه رضایت خریداران شرط اصلی بوده و تا زمانی که بانک شماره موبایل جدید و کاملی بدست ما برسد ، به همکاری با ایشان درباره بانک اطلاعات ادامه خواهیم داد .

آیا نسخه های بعدی و بروزشده بانک اطلاعات هزینه ای در بر دارد ؟

شما تنها هزینه فایل اول را پرداخت خواهید کرد و آپدیتهای بعدی درباره شماره موبایل های بانک اطلاعات ، به رایگان از سوی ما ارسال میگردد .

نحوه تهیه فایلها به چه نحو است و اینکه آیا میتوان تعداد زیادتری درخواست داد ؟

ما به گونه ای عمل کرده ایم که درباره بانکها ، با نمایش اسامی و اطلاعات کلی بیش از چند هزار صفحه ، حق انتخاب بیشتری به شما داده شود و امکان تشکیل سبد خرید برای شماره ها را بدهد که بازهم بستگی به هدف و نیازتان دارد .

بدلیل اینکه امکان بازگویی و موشکافی تمامی نکات بصورت عمومی و یکجا وجود ندارد ، چنانانچه درباره بانکهای اطلاعاتی ارائه شده از سوی ما نیاز به کسب اطلاعات بیشتری دارید ، با شماره موبایل درج شده در وبسایت تماس گرفته تا در جریان جزئیات قرار بگیرید .